Duyuru

Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Sn. Prof. Dr. İsmet Gedik 21 Nisan 2012 tarihinde 16.30-18.30 saatleri arasında Caddebostan Kültür Merkezinde gerçekleştireceğimiz KDP Cumartesi Sohbet Toplantımıza katılacaktır.

K.T.Ü.’de Paleontoloji ve Tarihsel Jeoloji Öğretim Üyesi olan Sn. Gedik’in uzmanlık ve araştırma konuları Paleontoloji, Biyostratigrafi ve Biyo-sosyoloji olup, “Genel Jeoloji”, “Stratigrafi” ve ayrıca “Doğadaki Oluşum Mekanizmasıyla Sorunlarımızın Çözümü” adlı kitapları bulunmaktadır.

Sn. Gedik’in ilgi alanları ve araştırmaları ile ilgli çeşitli yazılarını aşağıda linkini verdiğimiz bloglarından izleyebilirsiniz.

Sn. Prof. Dr. İsmet Gedik 22 Nisan ve 24 Nisan 2012 tarihlerinde de İstanbul – Fenerbahçe Parkı / Romantika Cafe’de farklı gruplarla bir araya gelip sohbet toplantıları yapacaktır. 22 Nisan Pazar günü toplantı saat 14.00’de google ve yahoogroups üyeleriyle, 24 Nisan Salı günü ise saat 16.30’da Doğadaki Oluşum Mekanizması (DOM) facebook üyeleri arasında olacaktır. 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.